Stel cookie voorkeur in

Team

 

 

Boven: 

Van links naar rechts: Juffrouw Aniek, juffrouw Marian, meneer Jozua, juffrouw Sammy Jo, juffrouw Kimberley, juffrouw Carine, juffrouw Patricia, meneer Joep, juffrouw Era, juffrouw Marloes, juffrouw Eefke, juffrouw Evelien, juffrouw Maartje, meneer Silvio, juffrouw Godelieve, juffrouw Lonneke.

Onder:

Van links naar rechts: juffrouw Sjanet, juffrouw Maartje, juffrouw Marloes, juffrouw Annemie, juffrouw Moniek, juffrouw Erika, juffrouw Mathilde, juffrouw Hanneke, juffrouw Marleen, juffrouw Dianne, juffrouw Angela, juffrouw Anouk, juffrouw Els.

 

Basisschool:

Directeur

  • Marloes Willems (ma-di-do-vrij) Marloes.willems@signumonderwijs.nl

MT:

  • Erika Korsten (ma) (bovenbouwcoördinator) 
    Erika.Korsten@signumonderwijs.nl
  • Eefke van Schaijk (ma)
    Eefke.vanschaijk@signumonderwijs.nl

IB:

  • IB groep 0-4
    Els van Gorp (wo)
    Els.vanGorp@signumonderwijs.nl 
  • IB groep 4-12
    Mathilde van Boxtel-Foolen (di-wo-do)
    Mathilde.vanBoxtel@signumonderwijs.nl

ICT:

  • Lonneke van der Heijden
    Lonneke.vanderHeijden@signumonderwijs.nl

Conciërge:

  • Silvio van Os
    Silvio.vanOs@signumonderwijs.nl

Groep 1-2a  

  • Juffrouw Lonneke A. (ma-di)
    Lonneke.Arens@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Melinda (wo-do-vr)
    Melinda.Jaddoe@signumonderwijs.nl

Groep 1-2b 

  • Juffrouw Els (ma-di)
    Els.vanGorp@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Loes (wo-do-vr)
    Loes.vanderDonk@signumonderwijs.nl

Groep 1-2c

  • Juffrouw Era (ma-di) (Schoolcontactpersoon en sova trainer)
    Era.Kling@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Angela (wo-do-vr)
    Angela.vanderHeijden@signumonderwijs.nl

Groep 3a

  • Meester Sander (di-woe-do) Sander.gerritsen@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Marleen (di-do-vr) (Onderbouwcoördinator, taalcoördinator en Schoolcontactpersoon)
    Marleen.vanSantvoort@signumonderwijs.nl

Groep 3b

  • Juffrouw Eefke (di-wo) Sportcoördinator
    Eefke.vanSchaijk@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Evelien (ma-do-vr) ICT ondersteuning
    Evelien.Hoffman@signumonderwijs.nl

Groep 4:

  • Juffrouw Mariëlle (ma-di-wo-do)
    Marielle.vanPoppelen@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Mathilde (vr)
    Mathilde.vanBoxtel@signumonderwijs.nl

Groep 5:

  • Juffrouw Erika (di-wo-do-vr) Rekencoördinator, preventiemedewerker -  Erika.Korsten@signumonderwijs.n
  • Juffrouw Mathilde (ma)
    Mathilde.vanBoxtel@signumonderwijs.nl

Groep 6 

  • Juffrouw Anouk
    Anouk.vanBalkum@signumonderwijs.nl

Groep 7

  • Jufffrouw Kimberley
    Kimberley.Burg@signumonderwijs.nl 

Groep 8

  • Juffrouw Dianne (ma) (Hoogbegaafdheidspecialist in opleiding)
    Dianne.Maas@signumonderwijs.nl

  • Juffrouw Sylvia (di-wo-do-vr) (hoogbegaafdheidspecialist in opleiding)
    Sylvia.Merx@signumonderwijs.nl


Kanteel

Locatiemanager Kanteel:

  • Patricia Verschuuren (di-do-vr)

Peuterarrangement Kanteel:

  • Juffrouw Godelieve en juffrouw Hanneke

Kinderdagverblijf Kanteel:

  • Carine, Sjanet, Moniek, Annemie, Marloes, Maartje en Angela. 

VSO/BSO Kanteel

  • Hanneke, Jozua, Aniek, Godelieve, Marloes, Sammy-Jo, Maartje en Mariska