Stel cookie voorkeur in

Team

 

Basisschool:

Directeur

  • Marloes Willems (ma-di-do-vrij) Marloes.Willems@signumonderwijs.nl

MT:

  • Erika Korsten (bovenbouwcoördinator) 
    Erika.Korsten@signumonderwijs.nl
  • Mathilde van Boxtel-Foolen (IB groep 3-8)
    Mathilde.vanBoxtel@signumonderwijs.nl

IB:

  • Mathilde van Boxtel-Foolen (ma-di-wo)  Mathilde.vanBoxtel@signumonderwijs.nl

 

Conciërge:

  • Silvio van Os
    Silvio.vanOs@signumonderwijs.nl

Groep 1-2a  

  • Juffrouw Els (ma-di)
    Els.vanGorp@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Loes (wo-do-vr)
    Loes.vanderDonk@signumonderwijs.nl

Groep 1-2b 

  • Juffrouw Era (ma-di) (Schoolcontactpersoon en sova trainer)
    Era.Kling@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Angela (wo-do-vr)
    Angela.vanderHeijden@signumonderwijs.nl

Groep 3

  • Meester Sander (di-woe-do-vr) ICT-er
    Sander.Gerritsen@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Evelien (ma) (Middenbouwcoördinator en ICT-er)
    Evelien.Hoffman@signumonderwijs.nl

Groep 3-4

  • Juffrouw Mariëlle (ma-di-wo-do)
    Marielle.vanPoppelen@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Evelien (vr) ICT-er
    Evelien.Hoffman@signumonderwijs.nl

Groep 4:

  • Jufffrouw Kimberley
    Kimberley.Burg@signumonderwijs.nl 

Groep 5:

  • Juffrouw Marleen(ma-di-do-vr)  Taalcoördinator en schoolcontactpersoon   Marleen.vansantvoort@signumonderwijs.nl
  • Juffrouw Lisa (wo)
    lisa.bosgoed@signumonderwijs.nl

Groep 6 

  • Juffrouw Anouk
    Anouk.vanBalkum@signumonderwijs.nl

Groep 7

  • Juffrouw Erika Rekencoördinator, preventiemedewerker, MT
    Erika.korten@signumonderwijs.nl

Groep 8

  • Juffrouw Dianne (ma) hoogbegaafdheidspecialist
    Dianne.Maas@signumonderwijs.nl

  • Juffrouw Sylvia (di-wo-do-vr) hoogbegaafdheidspecialist
    Sylvia.Merx@signumonderwijs.nl

Gymdocent

  • Juffrouw Maartje (di en do)
    maartje.vanosch@signumonderwijs.nl


Kanteel

Locatiemanager Kanteel:

  • Marit van Basten Batenburg

Peuterarrangement Kanteel:

  • Juffrouw Godelieve en juffrouw Hanneke

Kinderdagverblijf Kanteel:

  • Carine, Sjanet, Moniek, Annemie, Marloes, Maartje en Angela

VSO/BSO Kanteel

  • Mariska, Jazzmin, Angela en Janneke