Stel cookie voorkeur in

Team

 

 

Boven: 

Van links naar rechts: Juffrouw Hèlen, juffrouw Angela, meneer Joep, juffrouw Sammy Jo, juffrouw Patricia, juffrouw Eefke, juffrouw Marloes, juffrouw Lonneke, juffrouw Mathilde, juffrouw Erika, juffrouw Marleen, juffrouw Melinda, juffrouw Era, juffrouw Els, juffrouw Hanneke en juffrouw Carine.

Onder:

Van links naar rechts: Meneer Silvio, juffrouw Anouk, juffrouw Ton en juffrouw Godelieve.

 

Basisschool:

Directeur

Joep van Lierop, e-mailadres: directie@kctven.nl

MT:

Marleen van Santvoort (ma), e-mailadres: Marleen.vanSantvoort@signumonderwijs.nl (onderbouwcoördinator)

Erika Korsten (ma), e-mailadres: Erika.Korsten@signumonderwijs.nl  (bovenbouwcoördinator)

IB:

IB 0-4: Els van Gorp (woe), e-mailadres: Els.vanGorp@signumonderwijs.nl 

IB 4-12: Mathilde van Boxtel-Foolen (ma-di-woe), e-mailadres: Mathilde.vanBoxtel@signumonderwijs.nl

Conciërge:

Silvio van Os, e-mailadres: Silvio.vanOs@signumonderwijs.nl

 

Groep 1-2a  

Juffrouw Els (ma-di), e-mailadres: Els.vanGorp@signumonderwijs.nl

Juffrouw Loes (woe-do-vr), e-mailadres: Loes.vanderDonk@signumonderwijs.nl

 

Groep 1-2b 

Juffrouw Era (ma-di) Schoolcontactpersoon en sova trainer,

e-mailadres: Era.Kling@signumonderwijs.nl

Juffrouw Melinda (woe-do-vr), e-mailadres: Melinda.Jaddoe@signumonderwijs.nl

 

Groep 1-2c

Juffrouw Lonneke (ma-di-woe) en ICT-er, e-mailadres: Lonneke.vanderHeijden@signumonderwijs.nl

Juffrouw Angela (woe-do-vr), e-mailadres: Angela.vanderHeijden@signumonderwijs.nl

 

Groep 3 

Juffrouw Eefke (ma-di-woe), e-mailadres: Eefke.vanSchaijk@signumonderwijs.nl

Juffrouw Marleen (woe-do-vr)Onderbouwcoördinator en Schoolcontactpersoon,

e-mailadres: Marleen.vanSantvoort@signumonderwijs.nl

 

Groep 4:

Juffrouw Dianne (ma-di), e-mailadres: Dianne.Maas@signumonderwijs.nl

Juffrouw Evelien (woe-do-vr), e-mailadres: Evelien.Hoffman@signumonderwijs.nl

 

Groep 5

Juffrouw Petri (ma), e-mailadres: Petri.Groenendaal@signumonderwijs.nl

Juffrouw  Erika (di-woe-do-vr), e-mailadres: Erika.Korsten@signumonderwijs.nl

 

Groep 6 

Juffrouw Marloes (ma-di-woe) gedragspecialist, e-mailadres: Marloes.Hellings@signumonderwijs.nl

Juffrouw Mathilde (do-vr), e-mailadres: Mathilde.vanBoxtel@signumonderwijs.nl

 

Groep 7

Jufffrouw Kimberley, e-mailadres: Kimberley.Burg@signumonderwijs.nl 

Groep 8

Juffrouw Anouk, e-mailadres: Anouk.vanBalkum@signumonderwijs.nl

 

Extra ondersteuning:

Juffrouw Nelly ma-woe-do ochtend

 

Locatiemanager Kanteel:

Patricia Verschuuren (di-do-vrij)

 

Peuterspeelzaal Kanteel:

Juffrouw Godelieve en juffrouw Hanneke

 

Kinderdagverblijf Kanteel:

Carine, Sjanet, Moniek, Annemie en Angela. 

 

BSO Kanteel

Sammy Jo, Maartje en Mariska