Stel cookie voorkeur in

Sponsoring

Kindcentrum 't Ven maakt gebruik van diverse sponsormogelijkheden voor extra faciliteiten of voor het verbeteren van de leef- en speelomgeving van de school. De sponsorcommissie probeert hiervoor geld in te zamelen.

1) We kennen de sponsoring van bedrijven. Van alle sponsors plaatsen wij een advertentie in onze schoolkrant die drie maal per jaar uitkomt. Van de "grote" sponsors vindt u onder "sponsors" een verwijzing naar hun website.

2) Bij "mogelijkheden" kunt u zien wat de mogelijkheden zijn om ons te sponsoren.

3) Het is ook mogelijk om de school in natura te sponsoren, zoals bijvoorbeeld het gratis leveren van materiaal of verf voor diverse knutselactiviteiten of het maken van het musicaldecor.

We hebben diverse mogelijkheden waar u zelfstandig een keuze uit kunt maken als sponsor:

Zakelijke sponsorpakketten

Pakket 1

Sponsorpakket met een jaarlijkse bijdrage tussen € 50,00 en € 100,00 :

* naamsvermelding op het sponsorbord

* advertentie in de schoolkrant, 1/8 pagina (liggend 90 x 65mm)

* uitnodiging voor sponsoractiviteiten (bijvoorbeeld ouderbedankavond)

 

Pakket 2

Sponsorpakket een jaarlijkse bijdrage van tussen € 100,00  en € 150,00 :

* vermelding bedrijfsnaam op de website van 't Ven met een doorlink naar uw eigen website.

* uw logo op het sponsorbord op school

* advertentie in de schoolkrant, 1/4 pagina (liggend 190 x 65 m, of staand 90 x 135mm)

* uitnodiging voor sponsoractiviteiten (bijvoorbeeld de ouderbedankavond)

 

Pakket 3

Sponsorpakket met een jaarlijkse bijdrage van € 150,00 of meer (vrij te kiezen) :

* vermelding bedrijfsnaam op de website van 't Ven met een doorlink naar uw eigen website.

* uw logo op het sponsorbord op school

* advertentie in de schoolkrant, 1/2 pagina (liggend  190 x 135 mm)

* uitnodiging voor sponsoractiviteiten (bijvoorbeeld de ouderbedankavond)

 

De sponsorcommissie bestaat uit:

Kelly Voets (penningmeester), 06-46045968

Leontien Pattikaihatu 06-41961977

Mira van der Klein 06-29581832

Joep van Lierop (voorzitter en namens het team aanwezig), tel: 073 8442500

Correspondentie:

* Kindcentrum 't Ven, t.n.v. sponsorcommissie, Mimosastraat 3, 5241 XT  Rosmalen

* email:  kindcentrumtven@gmail.com

 

Sponsors 2017 – 2018 zijn:

4BRO

Allure Vastgoed                            www.allurevastgoed.nl

Autobedrijf Tibosch

Bruijs Bestratingen

BT Zonne-energie                         www.bt-zonne-energie.nl

Duo Koeriers                                  www.duokoeriers.nl

Econos                                           www.econos.nl

Eetcafé de Likkepot                     www.likkepot.nl

Eetpaleis ’t Vosje

Gastouderopvang 't Raadhuisje

Jumping Den Bosch

Kapsalon Petit                           www.kapsalon-petit.nl

Marktslager Jan Hellings

Pennings onroerende zaken

Perfekt Kozijn                            www.perfektkozijn.nl

Royalz Pets & Co                  

Stezo Muurverven                   www.stezomuurverven.nl

Stichting Mama Doet

Supply Line

Tandartsenpraktijk Staas & Bergmans  www.zorgvooruwmond.nl

Uters Montage

Van Boxtel groep                      www.vanboxtelgroep.nl

Van der Donk beveiliging        www.bertvddonkbeveiliging.nl

Van Dorst bouw en ontwikkeling  www.vandorstbouwenontwikkeling.nl

Vanessa, uw kapster aan huis  www.facebook.com/Vanessa-uw-kapster-aan-huis-1643384245935750

Verbakel Exclusief wonen en advies  www.vxwonen.nl

Visus Optiek  www.visus-optiek.nl

Wilma's Lawn and Garden  www.wilmaslawnandgarden.com